מדריך קצר לבחירת חליפה למעלית מעץ

המעלית שלכם כיום, בימי הקורונה, פגיעה מתמיד. ימי הקורונה מנוצלים ביתר שאת בכל הארץ לביצוע המשימות המוגדרות “עובד חיוני” אותן ניתן לכונן בסגר: בנייה ושיפוצים, התקנת עזרי משרד כמו שקוביות ומחיצות חלוקה ושירותי משלוחים. האנשים שעובדים בתחומים הללו עומדים להשתמש לכם במעלית, והרבה. הם ייקחו עמם קסדות אופנוע, ברזלי בטון, מתכות כבדות וכלי עבודה מסוכנים שעלולים לחבל קשות במעלית שלכם, להסב נזק לכפתורים ואף לגרום לדהיית הצבע של מספרי הקומות. דווקא בימים הללו של משבר הקורונה שומרים על המעלית יותר מתמיד.

בחירת סוג העץ של דגם החליפה

פנו לחברה המספקת חליפה למעלית מעץ ובחרו את צבע העץ המועדף, שישתלב הכי טוב עם קרון הנסיעה של המעלית. מיגון מעליות צריך להיות איכותי וחזק אבל הוא גם צריך להיראות טוב כדי שאחרי ההתקנה הסופית המעלית לא תיראה משופצת אלא עדיין מאד מזמינה ויפה, רק שעכשיו היא גם ממוגנת.

בחירת סוג ההגנה הנדרש לכפתורים

עבור הכפתורים ניתן לבחור הגנת ניילון בה לא ניתן ללחוץ פיזית עליהם אלא רק מבעדו. מדובר בניילון קשיח דו שכבתי ובלתי קריע המיועד ללחיצות חזקות של נוסעי המעלית. החלופה היא להותיר את הכפתורים כמו שהם אבל לבחור קירות עץ מאד עבים שיפלשו פנימה לתוך המעלית, יקטינו מעט את שטח הקרון ובכך יספקו הגנה מוחלטת לכפתורים. הרווח בין הקיר לבינם יהיה כל כך גדול עדי כי גם אביזר עבודה ארוך מאד שיועמס במעלית לא יצליח להגיע לשם ולחולל נזק.

בחירת סוג ההידוק לתוך המעלית

בדרך כלל מדובר על פנלי עץ המשודכים עם סיכות מתכת מוזהבות אחד לשני כשהחיבור למעלית עצמה מתבצע באמצעות הדבקה והברגה. חשוב לוודא שמדובר בהידוק חזק ואיכותי על מנת לוודא שמדובר על מיגון מעליות תקני שייצר את מלוא תנאי הבטיחות לשהייה במעלית ללא חשש מפגיעה או מנפילת הלוחות. מומלץ לעיין בתקנים לגבי מיגון מעליות במדינות מערביות ולוודא שהספק שלכם עומד בהם על מנת לוודא כי מדובר בקונסטרוקציה בטוחה וחכמה שתייצר לא רק הגנה על המעלית עצמה אלא גם על הנוסעים מפני מעידות, התנדנדות או נפילה של הלוחות.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים