מדריך קצר לתכנון גינות ופינות אוכל חיצוניות

במאמר זה תמצאו שלבי הדרכה מלאים לתכנון מפורט של פינות אוכל מעוצבות לגינה שלכם. בשל כך שהנושא מורכב וארוך, גיבשנו לכם את העניינים המרכזיים והחשובים ביותר על מנת שכמו רבים וטובים, גם אתם תוכלו לתכנן בגינת הבית שלכם פינת אוכל מן המעלה הראשונה שאינה נופלת במאום מבית המעצבים אותו אתם לוקחים בתור ההשראה שלכם

גבשו את הזהות העיצובית של פינת האוכל

לזהות העיצובית יכול להיות מוטיב כפרי או בורגני, אך לא שניהם יחדיו. הם הופכיים ואינם משלימים זה את זה. המוטיב הכפרי שם דגש על פיתוחים בדלתות עץ של ארונות ומבואות כניסה, בעוד המוטיב הבורגני מבקש לקבע את הטקסטורה החלקה והחד שכבתית על מנת ליצור ברק. המוטיב הכפרי מבקש להדגיש את הצורה העגולה צדי הדפנות, בדלת, בארון ובידיות שלהם ושל חלונות הבית. לעומת זאת, המוטיב הבורני מבקש להדגיש מלבנים וריבועים, ליצור קודקודים חדים, ובמקומות קלאסיים כמו משקופי הדלת נהוג אף ליצור רב שכבתיות עם משקופים מדורגים.

גבשו את הארומה העיצובית של פינתה האוכל

נכון, עיצוב הוא משהו שהעין מגיבה לו, ולא חוש הריח, אבל מה שמכניס את האדם לאווירה יוצר ניחוחות מיוחדים. מי שמעוניין באווירה חדשנית ומודרנית ידבוק בצבע הלבן לא רק בקירות הבית אלא גם ברהיטים, בעיצוב המרפסות בבית וכמובן בעיצוב רכיביהן של פינות אוכל חיצוניות. לעומת זאת, מי שמעוניין בארומה וינטאג’ של פעם ידבוק בפינות אוכל חומות כתומות. צבעי העץ הללו יתאפיינו גם במקומות נוספים של בתים מעוצבים, כמו למשל המטבח וחדר האורחים.

התאימו יחס בין ממדי של כל רכיב שאתם מתכננים לרכוש עבור הגינה

חשבו טוב על כל פינת אוכל, פינת ישיבה, גזיבו לגינה או כל פריט אחר שאתם רוכשים עבור הגינה שלכם. בתים מעוצבים עלולים לאבד את זהותם ככאלו בזמן קצר אם לא מקפידים על מידות אסתטיות, ולא רק על מידות בפועל. אם אתם יודעים שהגינה קטנה, אל תקנו ריהוט גדול מידי, ואם היא גדולה, כן בחרו נכון את הגדלים של הריהוט אותו אתם רוכשים ואת המיקום של כל פריט.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים