מה מיוחד בהובלות קטנות?

אין ספק שלא מעט אנשים מידי שנה, זקוקים לשירותי הובלה כלשהן. אם מדובר על הובלות גדולות, לרוב מדובר על הובלות שמיועדות להיות לטובת מעבר דירה, בין אם לדירה שכורה או בין אם לדירה שזה עתה נרכשה. התמחור כמובן של ההובלות הוא שונה מהובלה להובלה, וזה בהתאם לכמה קריטריונים כגון כמות הפריטים, סוג הבניין, מספר קומות מדירה לדירה ועוד.

עם זאת, בהרבה מקרים יש צורך לבצע הובלות קטנות. לדוגמא, אם צריך להעביר חפצים בודדים כדוגמת מוצרים חשמל, או רק כמה ארגזים, גם לזה יש מענה בענף ההובלות. להרבה אנשים דווקא אין את היכולת לבצע הובלות קטנות והם מחפשים לכך מענה ולא תמיד מודעים לאופציה המקצועית.

מי מבצע את ההובלות?

בענף ההובלות הקטנות, ניתן למצוא גם מובילים מן השורה שיש להם חברות הובלות גדולות, אבל מפנים גם משאבים לתחום זה של הובלות קטנות, אך גם ניתן למצוא אנשים שמתפרנסים רק מתחום זה. בשונה מהובלות גדולות. ההובלות הקטנות דורשות לרוב רכבים קטנים יותר וכמות מובילים קטנה יחסית.

יש הבדלים במחירים?

מן הסתם, שיהיה הבדל אדיר בין הובלה של חפץ בודד וגדול כדוגמת מקרר לבין הובלה של בית שלם ממקום למקום. הובלה קטנה צריכה לעלות כמה מאות שקלים בודדים, לרוב מדובר על עלות של מאתיים עד ארבע מאות ש”ח לכל הובלה שכזאת. עם זאת, מן הסתם יהיה חריגים גם בהובלות שכאלו.

אז מה החריגים?

תחשבו כי יש מן הסתם הבדל בין כמה ארגזים עם חפצים שצריכים הובלה לבין משהו שיכול להיות שביר, רגיש וכדומה. במצב שכזה סביר להניח כי המוביל יגבה מעט יותר מהמחיר הרגיל ואף יציע במסגרת הצעת המחיר שלו לבטח את ההובלה ליתר בטחון, לרוב כדאי מאוד להיענות להצעה שכזאת שאם צריך מקבלים פיצוי.

בסופו של דבר, חשוב לדעת כי יש פתרון להובלה של חפצים בודדים ולא ממש צריך לסנג’ר חברים או אנשים ולפעיל חצי עולם כדי להשיג איזה טנדר. פרט לכך, יש מצבים בהם יש בניינים ללא מעלית וכדומה, כך שכדאי מאוד לפנות למובילים מקצועיים, ייחסך הרבה כאב ראש, מאמץ וכן ההובלה תהיה לרוב תוך זמן קצר.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים