מחיר צביעת בית פרטי וטיפים לצביעה עצמאית

מעוניינים לדעת כיצד לצבוע את דירתכם מבפנים? במאמר זה נתמקד בצביעת חדרי השירות המיוחדים בבית, ובעיקר את המטבח, שנחשב לחדר השירות המעוצב והמורכב ביותר אשר מתבסס בחלקו על חיפויי שיש וקרמיקה אומנותיים. האם מומלץ להשאיר את הקירות הלא מחופים לבנים או לצבוע אותם במרקם אחר? במאמר טיפים זה תדעו בדיוק כיצד לקבוע את סט הצבעים לדירתכם ובפרט עבור המטבח שלכם.

כאשר לא הגעתם עם תכנית עיצובית למטבח, בחרו בצבע לבן

צבע לבן סופרקריל סטנדרטי של טמבור או נירלט יעשה את העבודה תמיד. זה הצבע שמשמש בכל קיר שלא תוכנן עבורו עיצוב, ולכן אם לא גיבשתם רעיון לצורך צביעת דירה שכורה או קנויה, זו תמיד ברירת המחדל. הצבע חלק, ללא טקסטורות ותמיד משלים את המראה של כל מרחב ביתי.

מומלץ לתכנן את עיצוב הצביעה במיוחד באזורים שקרובים לחיפויים

ישנם חדרים כמו המטבח והמקלחת, בהם ישנם חיפויים. אפשר, אמנם, להטמיע צבע לבן בקירות הלא מחופים, אבל בטכניקות הצביעה של היום ניתן להביא את העיצוב שלכם להרבה יותר מזה. ניתן לבחור, למשל, בטיח מינרלי המבוסס על מינרלים טבעיים או לחילופים להשתמש בחומר אקרילי, גם הוא טיח. חומרים אלו הם מלט מעורבבת בחומר צביעה שאינו בהכרח לבן. אופן הערבוב הוא שיוצר את הטקסטורות המיוחדות על הקיר. בתוך הסדרה המינרלית ישנם סוגי טיח שונים ובתוך הסדרה האקרילית סוגים אחרים שיוצרים קירות מקווקווים, מפוספסים, מנוקדים, ובצורות מחוספסות אקראיות שונות. חשוב לבקש מהצבעי שלכם דוגמאות מודפסות לפני שתבחרו כדי להחליט כיצד להתאים את הצבע לאריחי המטבח.

קביעת מחיר הצבע

מחיר צביעת בית פרטי נקבע על פי סוג הצבע שנבחר, בהתאם למה שנלמד במאמר זה, בתוספת עבודת חברת הצביעה. חשוב לבחור בצבע המתאים ביותר לעיצוב המתחם המבוקש בבית הפרטי.

צביעה פונקציונאלית ללא צבעי במקרים בהם נדרשת עבודה עצמאית

מקרה זה מתייחס לדירה שכורה, בה השוכר מחויב לצבוע בסוף השנה. אנו ממליצים שלא להסתבך, ולרכוש צבע לבן. במידה ושכרתם דירה בה ישנם צבעים אחרים על הקירות, התייעצו עם בעל הבית מהם הצבעים בהם הוא השתמש ורכשו את אותם דגמים. למי שלא יודע, צבע נעשה עם מים, כשהצביעה נעשית עם מברשת, רולר ובתוך מגש צביעה מקצועי ביישום דו שלבי.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים