מיגון מעליות בהתאמה אישית למעלית הבניין שלכם

אחד הנושאים החשובים ביותר בבניין המשרדים שלכם הוא המעלית. מדוע? משום שדווקא היום, בימי קורונה, כששליחים, עובדי שיפוצים, מובילי-עגלות וכד’ נמצאים בבניינים כמו שלכם בתפוצה נרחבת, המעלית פגיעה מתמיד. לא חשובה ההבטחה של חברת המעליות בדבר עמידות המעלית ואיכות הלוחות שלה: בפועל גם מעלית מאד יקרה ומאד איכותית היא מוצר שעגלה, קסדת אופנוע וחפצים חדים – יפגעו בו וישחיתו אותו. לוח המקשים יימחק בהדרגה, הקירות יישרטו ומראות המעלית ייסדקו ויישברו. כיצד מונעים את הטרגדיה הזו? מתקינים מראש מיגון למעלית: פאנלים פנימיים שלא ניתן לשבור או לשרוטה אשר ישמרו על שלמות הקרון מבפנים.

התאמת המיגון לצרכים שלכם

ניתן לבחור מיגון מעליות מבד עבה ויוקרתי, לצד חליפה למעלית מעץ. בכל אחת מהקטגוריות הללו מחכים לכם עיצובים מגוונים שייקחו את המעלית שלכם למעלה הבאה מבחינה דקורטיבית. נכון, אנו יודעים שהשקעתם כבר במעלית וקיבלתם קרון מעוצב על פי הדרישות שלכם. אבל מיגון למעלית באמת לוקח את זה מספר צעדים קדימה לעבר ליטוש עיצובי מתקדם ביותר. אם בראשית עידן חליפות המיגון – הן היו לא יותר ממוצרים פונקציונאליים חסרי עיצוב, כיום חליפה למעלית מעץ או מבד היא מוצר מעוצב שמשביח תמיד אתה מראה המעלית מבפנים ומספק לה מראה ייחודי ביותר.

הגנה על רכיבים קריטיים במעלית

מיגון למעלית מספק מכסה ללוח המקשים אך מאפשר למשתמשים ללחוץ עליהם. בדרך זו גם הפעלת כוח רב עליהם לא תפגע בהם פיזית, לא תמחק חריטות ודיו ותשאיר את הלוח תקין, עם המקשים שלמים. המיגון עשוי להיות מיגון ניילון או פשוט מחיצה עבה מאד שלא מאפשרת לחיצה עוצמתית על המקשים, אלא רק מגע עדין הנדרש לעלייה ולירידה לבקשת המשתמשים. ניתן לספק הגנות דומות גם למראת המעלית ולקירות העץ והמתכת שלה.

לצאת לדרך חדשה עם חליפת הגנה ייעודית

כאשר המעלית שלכם מעובה בחליפת הגנה ייעודית אתם יודעים שהיא בטוחה והשלמות שלה כבר לא מוטלת בספק. קולגות שלכם, בעלות חזקות על בניינים כבר מזמן לא מתרגשות מעובדים מזדמנים כמו שליחים, פועלי ייצור ומובילי עגלות, והם נהנים מקרון נוסעים איכותי, עמיד וללא בלאי. מעוניינים בכך גם אתם? בואו להסדיר מיגון מעליות מתקדם!

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים