מידע על שירותי ניסור בטון במרכז

ניסור בטון במרכז

במאמר זה נספק לכם מידע על חברת ניסור בטון במרכז. מהו ניסור בטון? בגדול, כל אחד מאתנו, משוכר דירה ועד דייר קבע, היה מנסר-בטון בעברו הלא רחוק. קדחתם לידידה פוסטר בקיר? הברגתם לשכן חור למכונת כביסה? ניסרתם בבטון. אלא מהי? ניסור בטון מקצועי מיועד למיזמים מסיביים, החל מיצירת חור מלבני גדול להטמעת דלת וחלון, ועד פרויקטים עירוניים ולאומיים לבניית גדרות ומחיצות בטון. את המשימות הללו לא ניתן להשלים באמצעות דרילר, מקדחה ופטישון לשימוש ביתי. במקומם, באים לידי ביטוי מכשירים שמצריכים חיבור מסילה קבוע לאיזשהו קיר או משטח. על מסילה זו המכשירים הללו נעים באוטומט, כשמנסר הבטון משתמש בשלט רחוק לקביעת כיוון הניסור בזמן אמת.

הכרת סוגי ניסורים וקידוחים בבטון

בגדול, תחום חיתוך הבטון מתחלק ל- 2 נושאים: שימוש באמצעים ידניים, אל מול שימוש באמצעי חיתוך יהלום. האמצעים הידניים נדרשים כאשר חיתוך הבטון אינו רב, וחומר הגלם בו מתבצע החיתוך אינו מאד קשיח, אלא מורכב מתערובת בטון סטנדרטית כמו ברוב קירות המבנים. אמצעי היהלום נדרשים כאשר אזור הקידוח מורכב מקירות קשיחים, כמו זה של הממ”ד הביתי, או כאשר הפרויקט ארוך ומכיל ניסורים לאורך מאות מטרים עד אחדות ק”מ. לכן, ניסור ביהלום יתומחר יקר יותר מאשר ניסור רגיל. קידוח יהלום יתומחר יקר יותר מאשר קידוח רגיל.

הכרת פרויקטים מעשיים בחיתוך בטון

בניית פרגולת בטון בבתי לקוח, ניסור מסגרת מלבנית לדלת, ניסור מסגרת מלבנית לחלון, הריסת מבנים, איטום פתחים כמו דלתות וחלונות בבטון. חברת ניסור בטון במרכז משתתפת גם במכרזים עירוניים ולאומיים בתחומים כמו בניית גדרות ובניית מחיצות בטון.

הכנה כלקוחות למימון פרויקט ניסור וקידוח בטון

מומלץ לעיין במחירונים של חברות ניסור במרכז ולבדוק כמה עולה ניסור למטר וכמה הוא עולה כשמשתמשים בדיסק יהלום? כמה עולה קידוח במכשיר רגיל וכמה ביהלום? מהי תוספת המחיר כאשר מדובר על חור עמוק של 6-8 צול? כמה עולה לקדוח חורים שהם גם רחבים וגם עמוקים לשימושים נקודתיים כמו חיבור מזגן או למייבש הכביסה? על פי סוגי הפרויקטים המבוקשים למבנה שלכם, ניתן להעריך מה יהיה גובה הצעת המחיר שתקבלו עוד בטרם הזמנתם את השירות מהנהלת החברה.

ניסור בטון במרכז

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים