משפצים ורוצים לשלב כספת במשרד? רוצים לדעת האם זה כדאי?

ממקמים את הכספת במשרד כי אתם מעוניינים ברכוש שיהיה הכי קרוב אליכם? אתם מעמידים את עצמכם ואת העובדים שלכם בסכנת חיים. עובד התחזוקה, טכנאי התקשורת, ואפילו עובדי ה- IT שבאים מתוככם עשויים להביא לשוד הכספת מבלי שהתכוונו לכך, לא פחות! אלו לא מקרים ספורים או חריגים, אלא תרחישים שקורים במקומות רבים בהם מוצבת כספת. די בכך שהם ריכלו עם חבר קרוב על כך שבנקודת ציון X במשרד מוטמנת כספת, והשיחה הבאה עשויה להיות עם השודד. לכן, זה לא שמדובר על כספת למשרד מול חדר כספות פרטי כאופציה לעומתית ושקולה. כספת למשרד – האם בטיחותי, אתם שואלים? התשובה היא חד משמעית לא!

איפה כן מומלץ לקבוע את הכספת?

כאשר הלקוח מבין כי זו טעות להציב את הכספת במשרדו, הוא פונה לשירות השכרה במקום קנייה. אז, בדומה מאד לכל שירות שכירות אחר, כמו דירה או רכב, אך טבעי שהוא ישווה מחירים. לכן, אנו חוסכים לכם את ההשוואה: כספת בבנק מתומחרת במחיר דומה בכל החברות הבנקאיות (עם הפרשים של 100-300 ₪ לכאן או לכאן, תלוי בבנק) הסובב סביב ה- 1,000 ₪ לשנה. בתמורה מקבלים כספת בעלת ממדים ממוצעים של 10x20x42 ס”מ, בה ניתן לבקר רק 20 פעמים בשנה, לא יותר. שדדו לכם את הכספת? הבנק צפוי להתנער מתפקידו כמאבטח, ולגרור אתכם לדיונים משפטיים אשר קיים סיכוי שתפסידו בהם, ובכך תפסידו את רכושכם. בחברה המתפעלת חדר כספות פרטי, לעומת זאת, כספת בעלת ממדים דומים היא הקטנה ביותר, ועלותה 1,990 ₪ בשנה.

מהם היתרונות כלקוחות השכרת כספות בחברה פרטית?

מתחם ממוגן, שלא מבוסס על מלט ‘נשר’ אלא על בטון מבוצר ומזוין שיובא מחו”ל. שומרים חמושים יוצאי יחידות קרביות יפטרלו 24/7 במתחם. החברה הפרטית מיישמת את כל הנדרש גם כדי לשמור עליכם ושולחת אותם לפוליגרף על מנת לוודא את כשירותם. היא מספקת ביטוח רכוש מטעם חברת Lloyds בשווי 5,000 דולר ארה”ב ללא כל תשלום נוסף למנוי. ניתן להרחיב את הכיסוי בתשלום נוסף. ניתן לעבור לכספת גדולה מזו של ממדי 10x20x42 ס”מ בתשלום נוסף. ניתן להתקין מצלמות בתא הכספת שלכם. חדר כספות פרטי מספק ללקוח בתשלום נוסף ליווי חמוש מהאוטו שלו לכספת ובחזרה. אין הגבלת ביקורים. ניתן להגיע כל יום עד 22:00 בלילה.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים