סרטי קשירה למכונה ייעודית לאריזה – כך תבחרו אותם בהצלחה

בחירת סרט קשירה למכונה עבור אורזים מקצועיים ואפילו עבור עצמאיים וחברות שצריכים/ות מעת לעת להשתמש בשירות מאד חשובה ליישום. בשוק ישנם לא מעט דגמים של סרטי קשירה למכונה, ואתם בוודאי לא מעוניינים להחזיק בדגם שנקרע או לא מתאים לסוג המארז בו אתם מטפלים. על מנת לבחור סרטי קשירה למכונה ולדעת שעשיתם את הדבר הנכון ישנם כמה כללי אצבע שכדאי מאד ליישם.

רכשו את המוצר אך ורק מחברה ייעודית לסרטי קשירה

בחברה זו משווקים כל תשתית שייעודה חיבור או קשירה, החל מסרט הדבקה דו צדדי למתלי המגבות במטבחים ועד סרטי קשירה מקצועיים לחבילות לשילוּח. האם אתם צריכים לבחור סרט קשירה פוליאסטר או מחומרים קשיחים יותר? רק בחנות מקצועית שהייעוד שלה הוא מכירת מוצרי הדבקה וקשירה ידעו לספק לכם פתרונות קשירה מדויקים וגם לוודא שאתם רוכשים מוצר תקני ובטיחותי למשימה שלכם, כזה שלא ייקרע, לא יתבלה וישמור על החבילה שלכם מאוגדת, כנדרש.

ודאו שהמוצר שלכם עומד בתקנים המיועדים לסרטי קשירה

למען בטיחות החבילה שאתם אורזים, חשוב לבדוק שהמוצר שאתם קונים עומד בכל התקנים המערביים המאפיינים סרטי קשירה. אם הגעתם למסקנה שסרט הקשירה שאתם צריכים הוא מחומר קשיח, ודאו שהוא עומד בתקנים נגד בלאי קורוזיה, קריעה עקב מתיחה וכד’. אם אתם רוכשים סרטי קשירה פוליאסטר, ודאו שהם עומדים בתקנים המאפיינים מוצר זה, עמידות גם בעת מתיחה חזקה, חוסר היווצרות של קרעים במהלך השילוח וכד’. התקנים מגובים בשמות ובקודים ממדינות המערב. ודאו שאתם רוכשים סרטי קשירה למכונה אשר עומדים בהם.

רכשו סרטים המתאימים לטעינה במכונה שלכם

במידה ומצאתם דגם של סרטי קשירה למכונה שניכר כי אינו מתאים למכונה שלכם, אך צפוי לעשות את העבודה בסוג החבילה שאתם קושרים, מומלץ להצטייד במכונה הייעודית עבורם ובכך להבטיח את יכולותיכם להשתמש בסרטים החדשים. שאלו את נציגי חברת סרטי קשירה למכונה על דגמים המתאימים למכונה שלכם, שגם עשויים להתאים לחבילות הספציפיות שעל הפרק. רק כך תוכלו להסדיר מוצר שתוכלו לעבוד אתו וגם יתאים לחבילות. אם אין בנמצא מוצר שכזה, יש להצטייד במכונה המיועדת לסרטים המתאימים ולרכוש אותם לקראת פרויקט הקשירה הקרוב.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים