עבודה בהובלות – שאלות ותשובות

האם כל אחד יכול לעבוד בהובלות?

התשובה לכך היא חד משמעית לא!  חשוב לזכור שזוהי עבודה שבהחלט לא תתאים לרובנו. זוהי עבודה שמצריכה כוח פיזי רב, על מנת לסחוב ארגזים וחפצי ריהוט כבדים, בכל סוגי מזג האוויר. סחיבה לא נכונה של ציוד כבד על הגוף, תגרום לבעיות רפואיות, וגם כאשר יודעים כיצד לסחוב, עדיין מדובר במעמסה רצינית על הגוף, שכאמור, אינה מומלצת לכל אלה שגופם אינו בנוי לכך.

מהי עונת העומס בהובלות?

חודשי הקיץ הם החודשים בהם עומס העבודה עולה באופן משמעותי, במיוחד עבור חברות הובלות קטנות במרכז.

אין זה אומר כמובן שבחודשי החורף לא מתבצעות הובלות דירה, אך מרבית האנשים מעדיפים לעבור דירה דווקא בתקופת הקיץ. משמעותה של עובדה זו, היא לא רק שבקיץ עובדים יותר אינטנסיבי,

אלא גם שתעריפי חברות ההובלה גבוהים יותר. לכן, אם אתם עובדים כשכירים בחברת הובלה, מומלץ מאוד לוודא עם הממונה עליכם, שלא רק חברת ההובלות נהנית מהעלאת התעריף בתקופה זו, אלא גם אתם.

האם קשה להתמיד בעבודה זו לאורך זמן?

למרבה הצער התשובה היא  כן. עובדים רבים שמנסים את מזלם בתחום הובלות קטנות או גדולות, מתקשים להתמיד בעבודה כמובילים, גם בשל היותה פיזית, ואינטנסיבית ביותר, וגם בשל חוסר אפשרויות הקידום בענף זה של הובלות דירה.

החדשות הטובות הן, שאם בכל זאת תצליחו להתמיד בעבודתכם כמובילים, אתם בהחלט עשויים לזכות לתגמול נאה, ולו בזכות הערכת הממונה שלכם על כושר ההתמדה וכמובן על היותכם מבוקשים בענף, וכל זאת עוד לפני שדובר על טיפים נדיבים לאלה מכם שיפגינו לצד הכוח הפיזי, גם שירותיות ואדיבות כלפי הלקוחות.

מה לגבי עבודה בהובלות בארה”ב?

אין זה סוד כמובן שאחת העבודות הנפוצות ביותר עבור ישראלים בארה”ב, היא בתחום ההובלות.

כאן חשוב מאוד לבצע בדיקה מקיפה לגבי אופי החברה המציעה לכם עבודה כמובילים בארה”ב.

חברות רבות מתגלות לאחר בדיקה קצרה, כלא חוקיות או כנצלניות. יש לוודא בין היתר, שלחברה המעסיקה קיים היתר להעסיק עובדים זמניים באמצעות ויזה הנקראת H2B . חלק מהחברות יידרשו מהמועמד להשתתף בעלות הוצאת הוויזה.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים