עוברים דירה באמצע החורף? יש לנו כמה טיפים שיעזרו לכם

אין ספק כי מעבר דירה בתקופה הכי לא צפויה של השנה מבחינת מזג האוויר יכול להיות מורכב יותר, ושינויי מזג האוויר יכולים להפוך את יום המעבר להרבה יותר מסורבל.

יחד עם זאת, זה לא אומר שאתם חייבים לדחות את המעבר שלכם עד לעונת הקיץ. אם אתם צריכים לעבור דירה, עונת החורף יכולה לספק לכם מחירים נוחים וזולים יותר של שירותי הובלות קטנות, חומרי אריזה וכדומה ואם תדעו לבצע את זה בצורה נכונה אתם יכולים להשלים את המעבר ללא כל בעיה למרות מזג האוויר.

איך עושים זאת? קראו את המאמר הבא ותמצאו כמה טיפים שריכזנו עבורכם ובהחלט יכולים לסייע לכם בכך.

בחרו חומרי אריזה איכותיים יותר

תמיד חשוב לעשות שימוש בחומרי אריזה איכותיים אבל בחורף החשיבות לכך היא גדולה אפילו יותר. לדוגמה, אם תעשו שימוש בקרטוני אריזה דקים מאוד, מספיקות כמה טיפות של גשם על מנת לגרום להם להקרע בעת ההעברה, מה שיכול לפגוע בתכולה שלכם. בנוסף, על גבי רהיטים כדאי לעשות שימוש בניילון נצמד עבה בכדי למנוע ממי גשמים להרטיב אותם.

הכינו את הבית החדש

הדבר האחרון שאתם רוצים כשאתם עוברים לבית חדש הוא טביעות רגליים בוציות ורטובות על כל השטיח והרצפות, במיוחד אם מדובר במבנה חדש. לא רק בבית, אלא גם בבניין כולו, מה שיכול לגרום לכם לסכסוכי שכנים עוד לפני שבכלל נכנסתם אל הדירה.

אז מה עושים? הדבר הנכון הוא להכין עבור עובדי ההובלות שטיח כניסה או אפילו לפרוס קרטונים בכניסה אל הבית כך שלא יכנס בוץ רב יחד עם ההעברות ותוכלו להשלים את ההעברה בצורה הרבה יותר נקיה והרבה יותר טובה.

השאירו את הבגדים החמים מחוץ לארגזים

אם אתם מבצעים מעבר דירה בתקופת החורף, במיוחד ביום המעבר עצמו אתם תצטרכו לצאת ולהיכנס הרבה אל המבנה ומחוצה לו, ולכן חשוב שתהיו לבושים בצורה טובה על מנת שלא תתקררו ותחלו. לכן, את המעילים או הבגדים החמים ביותר השאירו מחוץ לארגזים כך שיהיו לכם נגישים.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים