פינת אוכל כפרית

לפינת אוכל כפרית משמעות מיוחדת וחסרת פשרות עבור כל דיירת ודייר. פינת האוכל, על אף כי כפרית היא, יכולה להיות מעוצבת גם בסגנון מודרני וגם בסגנון עתיק. לפינת האוכל הכפרית מאפיינים מאד מסוימים המפרידים אותה מהמאפיינים המודרניים, והרי הם לפניכם, על מנת שגם אתם תוכלו לדעת כיצד לעצב למענכם חדר אוכל כפרי בהתאמה אישית.

מזנונים והתקני פתיחה נוטים לעגולים

בשונה מפינת אוכל מודרנית בה כל מזנות מכיל דלת 4 קדקודים ומעטפת מקבילה, בעיצוב כפרי נצמדים ככל האפשר לעיצוב העגול. העיצוב העגול נותן השראה של חוסר דיסטנס וקירוב לבבות, מה שבדך כלל אופייני בעיצובים כפריים, ואופייני פחות בעיצובים אורבניים בעלי אופי מנוכר מעט. כל מזנון או התקן פתיחה עגול מקרב אתכם יותר לעיצוב הכפרי של פינת האוכל.

שולחנות עץ עגולים או מעוגלים

שולחנות עבור פינת אוכל כפרית אשר גם עשויים עץ וגם מכילים פאות עגולות יכולים להתאים לקידום העיצוב המבוקש בבתיכם. למי שאינו אוהב עיצוב עגול 100%, יש שולחן מעוגל, שהוא שולחן מרובע, למעשה, עם קדקודים עגולים ולא חדים. שולחנות אלו נדרשים עבור כל דייר ודיירת למימוש עיצוב כפרי בפינת האוכל שלהם. ניתן להתאים את השולחן בהתאם לעיצוב הבית.

כסאות בעלי עיצוב דומה לשולחן

כסאות פינת האוכל צריכים להיות דומים לשולחן כדי לא לשבור את אקסיומות העיצוב הכפרי וליצור דיסוננס עיצובי, ולכן אם יש לכם שולחן אוכל אלומיניום – הכסאות יהיו מחומר דומה. בדרך כלל, גם הכסאות יכילו פאה עגולה במשענת, בגוף הישיבה או בשניהם גם יחד. בדרך כלל, הכסאות לא יהיו משוננים, עם פאות חדות או מוטות גבוהים מהמשענת בצדיהם. כסאות שמטרתם היא לסייע להגשמת עיצוב כפרי יתאפיינו בעיצוב צנוע, על טהרת הצורות העגולות או המעוגלות בדומה לשולחן ולמזנון.

חיבור האלמנטים לעיצוב כפרי מותאם אישית

חברה המתמחה בעיצוב פינת אוכל תוכל לעבור על הרכיבים השונים אשר בחרתם להציב בפינת האוכל ולשנות או לחדד את הבחירה על מנת להגיע לניסוח עיצובי המתאים לציפיותיכם. אנו נסייע בידכם להגשים חלום ולהגיע אל פינת אוכל כפרית על פי הזמנה, ובהתאם לסוג העיצוב: עתיק או מודרני – על פי דרישה!

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים