פתרון מידי להתמודדות עם נמלים קטנות בבית

נמלים קטנות בביתנמלים קטנות בבית הן לא נמלים צאצאים של נמלים בוגרות, אלא זן נפרד שנקרא נמלי אש. לא רק שהוא קטן יותר מהנמלה הרגילה, צבעו אדום ומכאן השם. אבל זו לא הסיבה היחידה שקוראים להן כך. כשהן עוקצות, העוקץ מרגיש כמו כוויה של אש ולוקח לא מעט ימים לרפא את המכאוב. אם אתם חושבים שהפתרון נמצא בחומרים הכימיים מחנות הכל בו, טעות בידכם. הפתרון נמצא בהדברה הטבעית.

תכשיר טבעי להדברת נמלים

תכשיר זה מופק מפרח החרצית והוא נועד לריסוס נגד נמלים קטנות בבית. השימוש בו מאד קל והוא מאפשר חדירה דרך פתחים דקים במיוחד לתפיסת הנמלים. יש להשתמש בו, לא לנגב את התרסיס הרטוב ולחזור לאזור הריסוס כעבור 4 ימים לבדוק שהן הודברו. ניתן לנגב תוך יום אחד עם סמרטוט לח אבל לא מעבר לכך.

מאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה

התכשיר מאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה, מה שמעניק לו יכולת שימוש בטוחה עבור כל אחד. בשונה מכך, תכשירים שלא אושרו על ידי המשרד לא יוכלו לשמש בטוחה לכל דייר אם אין לו ניסיון מינימלי בהדברה. אישור זה מבטיח כי בטיחות השימוש גבוהה, התרסיס נטול ריח ואינו משפיע עלינו כבני אדם, רק על הנמלים.

ניתן ליישם הדברה פסיבית לחלוטין

פשוט מרססים אזורים בהם ראיתם הרבה נמלים בעברכם. זה הכל. האזורים הללו לא ינוקו, מקסימום עם סמרטוט לח באופן עדין, כעבור יום אחד. אבל עם חלוף 4-5 ימים ניתן יהיה לנקות לחלוטין את הספריי שריססתם ולא תראו יותר נמלים קטנות בבית.

על תרסיס פרח החרצית

פרח החרצית ידוע כמחולל הדברה אפקטיבי מאד כבר בעולם הבוטניקה. צמח שמגן על עצמו – הוא צמח שיש עליו חרצית. כך, אם מגיע מזיק זולל צמחים הוא מורתע על ידי פרח צהוב זה ולכן הוא משמש גם אותנו כבני אדם להדברה, כולל הדברת נמלים קטנות בבית. התרסיס ניחן בשימוש אופטימלי במיוחד אם רוכשים אותו מחברת הדברה מלווה ומתייעצים עם המדריכים שלה לגבי אופן ההדברה. בדרך זו הם יוכלו לספק לכם ידע על הדברה בבית הספציפי שלכם על מנת להגיע לתוצאות.

 

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים