קורס השקעות בנדלן – להגיע לדירה ולעשות כסף מהמקצוע הרווחי בישראל

מעוניינים לשים רגל בעולם העסקי ועוד להיות ממוביליו ביחס לישראלים אחרים? את התמורה הזו ניתן להשיג כמעט אך ורק בנדלן! אם אין לכם הכשרה או השכלה פורמלית ואתם מעוניינים לנסוק כלכלית למעלה מטובי המוחות, הנדלן הישראלי היקר הוא ההזדמנות שלכם! הסיבה שהנדלן בישראל יקר היא הביקוש הגבוה למגורים בישראל, במיוחד באזורי השרון, המרכז וירושלים, לרבות ישובים בעוטף ירושלים כמו מבשרת ציון וגוש אדומים. קורס השקעות בנדלן יספק לכם את המידע כיצד להשתלב בנדלן הישראלי גם אם הגעתם ללימודים בלי כסף בבנק, ומשם לנסוק מעלה אל עבר רמת חיים שונה לחלוטין מזו שיש לכם כעת.

להפוך לבעל רכוש – הצעדים הראשונים

במסגרת קורס השקעות בנדלן נלמד כיצד להיכנס לעסקאות ייזום נדלן מאפס. נכיר את עולם התיווך לסוגיו ונגלה כי ישנם נושאים יזמיים שניתן לעשות גם ללא מבחן המתווכים של משרדי המשפטים והשיכון. אתם יכולים, למשל, לעבוד בחברה שבונה תמ”א 38 או פינוי בינוי ולהחתים דיירים בבניינים עם פוטנציאל גבוה. קורס השקעות בנדלן ילמד אתכם כיצד לזהות את הפוטנציאל באזורי הארץ השונים כך שלא רק שתהיו עובדים בחברות תמ”א 38, אתם תספקו למעסיקיכם שירות מקצועי ומדויק ותקבלו תשורות נדיבות על הירתמותכם למאמצי החיתום. השתתפות בהחתמת תמ|א 38 וקבלת אחוזים מהווה בסיס מוצק להכנסה שעשוי להוביל להעמדת ממון נזיל לרכישת דירה במשכנתא כעבור מספר שנים.

לזהות את הזדמנויות חייכם בנדלן לרכישה

ואם אתם כבר חסכתם את כספכם ומבקשים להשקיעו בנדלן, אין יזמות עסקית טובה מזו. כאן בקורס תוכלו ללמוד כיצד לזהות עסקאות עם תשואות גבוהות וליהנות מהן בהשקעת מינימום. הן לא חייבות להיות באזורי הביקוש ולרוב אינן נובעות מהם בשל ביחס היותר מדי רחב בין מחיר השכירות החודשית הממוצע למחיר הרכישה היקר עד כדי שובר שוויון. במקומות שונים בפריפריה הישראלית נלמד לזהות מקומות בהם יחס זה מתון יותר ועל כן מאפשר תשואה שנתית יותר גדולה. זיהוי כזה הוא כל התורה של קורס יזמות עסקית. בייזום עסקי לא לומדים לעשות את מה שמגניב בהכרח, אלא את מה שרווחי. בואו להירשם אל קורס השקעות בנדלן והתחילו לחלום ובגדול!

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים