ריסוס פרעושים גינה – שירות שחובה להסדיר בבתים פרטיים

ריסוס פרעושים גינה היא משימה שפשוט חובה להסדיר בכל גינה פרטית. חלקנו בעלי כלבים וחתולים, ולכן עבורנו זה חשוב אף יותר. אבל בגדול, פרעוש הוא טפיל שנמצא בכל מקום. הוא גדל בחולות של הגינה, מתחת לדשא ולצמחים ומבצבץ בקצב מהיר יותר כאשר ישנן חיות מחמד באותו משק. האם הוא עלול לתקוף גם אנשים שאין להם כלבים וחתולים אך גרים בבית פרטי עם חצר? התשובה היא כן. לכן, מאד מומלץ להסדיר ריסוס פרעושים גינה. אנו יכולים לספק עבורכם שירות זה.

מציאת אזורי הקינון המרכזיים והדברתם

במסגרת שירות ריסוס פרעושים גינה שאנו מספקים, אנו מסיירים ברחבי כל השטח החיצוני ובסביבתו, לרבות במקומות ציבוריים הנמצאים בקרבתכם ומאתרים מקומות בהם חל ריבוי של פרעושים. את המקומות הללו אנו מרססים ומשאירים את השטח נקי מהטפילים הטורדניים. חשוב לציין כי הדבר אינו מהווה תחליף לקבלת טיפול תרופתי נגד פרעושים מהווטרינר של בעל החיים שלכם. אבל בכל הנוגע לפרעושים בסביבה חקלאית פרטית, הסביבה שלכם תהיה נקייה מהם.

עבודה בכל סוגי החצרות

אנו מספקים משימה זו בכל סוגי הגינות והחצרות: פתוחות, אחוריות, קדמיות, פתיו, ועוד. ריסוס פרעושים גינה היא משימה נחוצה עבור כל מי שיש לו חצר טבעית. השטח הטבעי הוא אזור הקינון של הפרעושים, בסופו של דבר, ובעונות המעבר זה פשוט קריטי ביותר להדביר אותם. בחברתנו עוסקים במלאכה שנים רבות, עם ניסיון מקצועי רחב היקף. אנו נוכל להתאים עבורכם את השירות לסוג החצר בה אתם גרים ולהביא להסרת בעיית הפרעושים מסדר יומכם.

כדאי לדעת: ריסוס כללי

ואולם, כאשר מזמינים ריסוס פרעושים גינה, לרוב הוא נלווה לריסוס כללי הנדרש בכל עונת מעבר. במסגרתו, אנו מבצעים ריסוס לדבורים, ריסוס לנמלים ולכל טפיל שעלול לפקוד את החצר והבית שלכם. חשוב לדעת כי בדיוק כפי שבית עם בעלי חיים חשוף לטפילים הללו מעל הממוצע, בית עם עצי פרי בחצרו חשוף לא פחות. במשקים מסוגים אלה סוגיית הריסוס אינה שאלה. היא שירות שפשוט חובה לקבלו כדי לשמור על שגרת מגורים בטוחה, נקייה וחפה מכשלים שנגרמים על ידי מזיקים טורדניים מסוגים שונים.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים