שאלות ותשובות בנושא צביעת משרד בתל אביב

בתחום כמו צביעת משרדים מאד חשוב להבטיח שבוחרים בטובים ביותר. נכון זה לא המאמר הראשון שאתם קוראים בנושא המלצות, ניסיון בעבודת הצבע, וכד’?  אז המאמר הזה יספק לכם ערך אמתי כקוראים. כאן אתם תדעו בדיוק מה שצריך להבין ולהפנים כשמזמינים צבעי על מנת להבטיח שהוא יעשה עבודה טובה.

מהם חומרי הצביעה המבוקשים למשרד?

צבעי טוב צריך להודיע לכם אלו צבעים הוא מוכר. כשהצבעי יורד לעומק הפרטים, אתם תיווכחו לדעת שצבע חלק אינו האופציה היחידה. חברות צביעה מפורסמות כמו יעקובי או טמבור כבר השיקו טקסטורות צבע חדשות אקריליות, ספארי, מחוספס, מנוקד וכד’. כמובן שישנה אפשרות גם לצבוע חלק ללא טקסטורה ייחודית. מה שחשוב זה לדעת שאת חומרי צביעת היסוד בחיר הצבעי בתבונה, והשתמש במוצר מותג כמו בונדרול ודומיו. כמו כן יש לוודא שהוא משתמש גם ברולר וגם במברשת, עומד לבצע משיכות הברשה אחידות ולא פזרניות לכיוונים מנוגדים, וכמובן עומד לבצע כמה שכבות של צביעה הכוללות שפכטל, צבע יסוד ו- 2 שכבות צבע רגיל.

כיצד תדעו לזהות עבודת צבע איכותית אם היא נעשית במטבח או במלתחה במשרד?

בחדרים אלו קיים סיכון לא קטן לצבירת עובש, וקילופי קיר, ולכן הדרך הטובה ביותר לתקן את זה היא למנוע את זה. יש לוודא כי הצבעי שלכם עומד להיעזר בצבעים אקריליים עם תכונת דיכוי פטריות. נוסחה זו של צבע אקרילי היא נוסחה ייחודית לצביעת מלתחות, מטבחים ושאר חדרים בעלי מזג לח. חשוב מאוד – בעת צביעת וילה מבחוץ או משרד בבניין פרטי, יש להשתמש בחומר צביעה אטום אשר ימנע כניסת רטיבות והתפתחות של עובש.

מהן עבודות ההכנה הנדרשות לצבע?

לפנות את ציוד המשרד ולהגן עליו באמצעות עיתונים וניילון נצמד; לדפן את הרצפה בחומרים אלו; לשים סלוטייפ או מסקינטייפ מסביב לשקעי החשמל, לפרופילי החלון ואפילו במעטפות של הקירות חליד הרצפה, התקרה והקירות האנכיים. באמצעות סימון זה ניתן להבדיל את הקיר כיחידה גדולה מחיבור עם משטחים אחרים, אותו ניתן לצבוע ביסודיות רק עם מברשת דקה, בוודאי שלא עם רולר. כך, הצבע יכול לצבוע עם רולר את רוב המשרד, ולעבור עם מברשת על החלקים התלת ממדיים הדקים הללו על מנת ליצור גימור מושלם. עבודת צביעת משרד בתל אביב שנעשית עם הכנה זו היא עבודה שמבטיחה תוצאה מצוינת בכל מקום.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים