שילוט לעסקים אשר נמצאים בעבודות שיפוצים

שילוט לעסקים יכול לשמש למגוון רחב מאוד של צרכים, ויש מצבים רבים בהם עסקים זקוקים לשלטים איכותיים, אחד מהמצבים הללו הוא מצב בו המבנה בו נמצא העסק נמצא בשיפוצים, אך העסק ממשיך לעבוד בכל מקרה תחת השיפוצים.

איך זה עובד? חברת השיפוצים משפצת חדר אחד בכל פעם או קובעת סדר עבודות אשר ישפיע כמה שפחות על העבודה השוטפת בבית העסק, מה שיכול לאפשר לו להמשיך לפעול גם תוך כדי השיפוצים ומונע מבעלי העסק הפסדים כבדים של סגירת העסק למשך תקופה ארוכה לצורך השיפוצים.

אז איזה שילוט לעסקים יתאים לעסק אשר נמצא בעבודות שיפוצים? מדוע חשוב כל כך להציב שלטים כאלו? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

שלטי הכוונה

כאשר עסק מסוים נמצא בשיפוצים, הוא חייב להכווין מחדש את הלקוחות המגיעים אל העסק. זו יכולה להיות הכוונה למקומות מסויימים, כניסה ממקום אחר באופן זמני, חדרים שאסור להיכנס אליהם וכדומה. במיוחד אם מדובר בעסקים המבוססים על לקוחות קבועים שכבר מכירים את העסק ואת המבנה שלו, כמו סופרים וחנויות מכולת, קניונים וכדומה, חשוב מאוד להכווין מחדש את הלקוחות אחרת הם יגיעו למקום, יראו את השיפוצים ועשויים לחשוב כי העסק סגור לחלוטין, מה שיוביל להפסדים לא פשוטים לעסק עצמו.

שלטי בטיחות

עוד סוג של שילוט לעסקים שחשוב מאוד שיהיה בתקופות של שיפוצים הם שלטי בטיחות. בתקופה בה מבצעים עבודות שיפוצים בעסק יש סכנות רבות שיכולות להיגרם ולכן חשוב מאוד להזהיר את באי העסק ואת העוברים והשבים במקום, להדגיש איסורי כניסה למקומות מסויימים, אזהרות על בורות ועוד.

בדרך כלל שלטי הבטיחות מסופקים על ידי קבלן השיפוצים אך אם אתם מרגישים כי זה לא מספיק – אל תתפשרו. דרשו יותר שלטים או הזמינו בעצמכם כך שתהיו בטוחים שלא יקרה כל סיכון בזמן עבודות השיפוצים בתוך העסק שלכם, סיכון אשר יכול לגרום לבעיות רבות לעסק, רגשות אשמה, יצירת תדמית שלילית ותביעות משפטיות קשות מאוד.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים