השכרת כספת במתחם אבטחה פרטי – המשתלמת והבטוחה ביותר

עומדים לעשות מנוי השכרת כספת בבנק כי החברה הפרטית יקרה יותר? לפני שתעשו צעד פזיז, חשוב מאד לעצור ולבדוק את העובדות המעשיות לאחר ההתחייבות. 1,300 ₪ בשנה (המחיר הממוצע שהבנק דורש על כספת) הם אמנם רק 108 ₪ ו- 30 אגורות בחודש, אבל בפועל אתם משלמים הרבה יותר מזה. נזק שנעשה לבעל מנוי כספת בנקאית עשוי להיות מוערך באלפי שקלים, לא בשנה, אלא בחודש בודד. מהו אותו נזק, ומדוע הוא כה כבד?

התנהלות בפועל עם מנוי כספת בבנק

במנוי כספת בבנק יש משום ביטול זמן: הבנק קובע לכם מתי לגשת לכספת (בשעות הפתיחה של הסניף), והוא גם מגביל אתכם בכמות הביקורים (20 במספר בכל הבנקים). הכפפת הזמן לסילבוס של הבנק פירושה ביטול זמן שיעלה לכם בפועל הרבה מאד כסף ויצריך אתכם להתיישר לפי לוח הזמנים שלו. בנוסף, הבנק אינו כשיר בפועל לאבטחת חדר הכספות שלו. הוא לא מעסיק שומרים מאד מיומנים, אלא בעיקר פקידים. ומה קורה אם שודד הצליח לעקוף אותם ולגנוב את הכסף והרכוש שלכם? כלום. פשוט שום דבר. הבנק מציג את החוזה ומראה שהזכות היחידה שלכם בבנק הנה אחסון רכוש ותו לא. השלב הבא יהיה הגשת תביעה נגד הנהלת הבנק שלא בטוח שתסתיים בפיצויים לטובתכם. השופט פסק נגדכם? עכשיו תעשו חשבון כמה עולה לכם לחודש מנוי השכרת כספת בבנק.

הפתרון – חברה פרטית

רק בחברה פרטית אתם שומרים גם על הרכוש וגם על החיים שלכם כבעלי רכוש. זה מאד מפתה, אחרי שנכוויתם בבנק, לקחת את הרכוש הביתה ולהסדיר כספת באחד מהקירות שלכם. בפועל, שודדים פוטנציאליים יתחקו אחריכם בקלות, בין דרך חברים או נותני שירותים שילשינו, ובין באמצעות האיש שהתקין לכם את הכספת. בחברה פרטית המאוישת בשומרים חמושים, מנוטרת במצלמות אבטחה ובנויה מבטון מזוין בלתי חדיר אתם שומרים על הרכוש במאת האחוזים ומקבלים אפילו ביטוח רכוש במקרה של שוד או גניבה. שווי הפוליסה 5,000 דולר ארה”ב. ניתן לצרוך מהחברה הפרטית הרחבת שירותים כמו הגדלת הפוליסה, ליווי אישי של שומר חמוש מהאוטו לכספת ובחזרה, התקנת מצלמת אבטחה בתא הכספת שלכם, ועוד. אם אתם צריכים שירות השכרת כספות אל תחשבו פעמיים: פנו רק לחברה פרטית.

טיפים חמים לבחירת החברה הפרטית

דאגו שהכספת תהיה קרובה לסביבה בה אתם גרים ועובדים. לדוגמה, אם שגרת חייכם היא בתל אביב, חפשו שירות השכרת כספות תל אביב והמרכז. טיפ נוסף: תמיד תבדקו שבחברה אין הגבלת ביקורים וגם לא הגבלת שעות במהלך יום העסקים. למשל, חברה המאפשרת לכם לבוא כל יום ללא הגבלה עד 22:00 בלילה מספקת ללקוחות שלה שירות תקין בתחום הנגישות, וזאת בשונה מסניף בנק שמגביל אתכם גם בשעות וגם במכסת ביקורים לשנה.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים