5 רעיונות עבור דלת כניסה במבצע מיוחדת

האופנה העולמית של דלת כניסה במבצע המשלבת חלונות כבר נכנסה ונראית גם בארץ. שילוב של צבעים מיוחדים, סורגים יפים וחלונות מעוצבים יוצרים דלתות מושלמות ומיוחדות שיהיו אופנתיות וטרנדיות לאורך זמן.

צבעים מיוחדים

יש שילוב דלתות עם חלונות בצבעים מיוחדים. כך למשל ניתן לראות עיצובים שונים של דלת כניסה בצבעי סגול – חום מעין חציל אבל כהה יותר הוא צבע אופנתי של השנה האחרונה. עיצוב כזה הוא מתוחכם כי הוא מתכתב גם עם החום הבסיסי והמסורתי וגם עם צבע עז יותר ויוצא דופן יותר. אם אתם רוצים צבע מיוחד לדלת שלכם אך לא רוצים ממש לנקר עניים ולבחור צבע יוצא דופן צבע שבין חום לחציל הוא צבע מתאים שמקרין יוקרתיות, שפע, וסגנון איכותי.

דלתות שחורות

 דלתות שחורות הן דרמטיות ויש בהן אמירה, יש מצד שני מעט עגמומיות בדלת שהיא כולה שחורה אך אם משלבים בדלת שחורה חלון או חלונות מעוצבים אז פחות שטח הוא ממש שחור ויש לו אפקט עדין יותר. כך בדלת יש מסגרות שחורות לחלונות מעוצבים השילוב בין חלונות לצבע השחור מעביר אפקט עיצובי מעניין ומיוחד. ניתן לשלב בחלונות המעטרים דלתות שחורות כאלה סורג שחור מעוצב בדוגמאות שונות אשר משתלבות באופן מושלם אם המסגרות השחורות של הדלת עצמה.

עיצובים מגוונים בזכוכית

ניתן היום לעצב בזכוכית כמעט כול דבר, יש זכוכיות במגוון צבעים, שקופות או אטומות, זכוכיות ברמות איטום שונות. זכוכיות עם הדפסות שונות ועם דוגמאות שונות. ההתפתחות בתחום עיצוב הזכוכיות תורם רבות לעיצוב דלתות בשילובים של חלונות זכוכית מעוצבים בדלת הכניסה.

צבעים יוצאי דופן

ניתן לראות היום בבתים פרטיים מיוחדים אפילו דלתות ירוקות או בצבע תכלת עם ידיות לדלת כניסה מיוחדות. הצבעים האלה נשמעים על פניהם דרמטיים יתר על המידה אבל כאשר יוצרים גוון נכון גם דלת ירוקה או דלת תכלת יכולה להתקבל עדינה ובטעם טוב. כך למשל ניתן לצבוע דלת ירוקה בגוון אדמה כלומר ירוק בגוונים של חום מה שנותן מראה עתיק ווינטאג’י לדלת. ואם בוחרים דווקא דלת תכלת צבע התכלת לא חייב להיות צעקני ודרמטי ניתן לבחור תכלת בהיר מאוד ועדין ולשלב בו חלונות של דלת הכניסה לדלת שנראית כך עדינה מאוד, רומנטית מאוד ועדיין מיוחדת ומקסימה.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים